Великий патріот і спасітєль всєя України видав:
"Будет. Всё будет. И отпуск, и дембель, и позор. Будут ответы по расследованию. Всё будет. Только вот уважение дурашкам двадцатилетним придётся к себе завоёвывать заново"

А як про повагу до закону, згідно з яким ці "дурашкі" повинні були звільнені зі строкової служби? Людям не треба заробляти гроші на сім'ю, на шару сидіти зеків охороняти, чи чим там зараз ВВ-шніки займаються? Да і взагалі про термінологію - тобто ті люди, що вийшли на Майдан рік тому - теж "дурашкі"? Да уж - точка зору залежить від точки сидіння.

І ще питаннячки різні виникають - і на пенсію він не збирається відпускати людей, так? І про фінанси - як я розумію зарплата на донецьких і луганських ментів все продовжує нараховуватись? І взагалі про ментівську зарплату він щось мовчить: 2000-2500 для дільничого це мабуть достатні гроші. Добре бути патріотом з окладом міністра.
Розформувати бригаду за дебілізм високопоставленого брехуна-контрабандиста - такого собі навіть Сталін не дозволяв.
"Нє завідую я тєбє" казав один.

Можливо буде доповнення.
Одне "Воно" розповідає " російським військам Україна могла протипоставити «українську армію, яка була деморалізована, розбита»". А для підняття бойового духу армії спробувати підняти їй зарплату, мабуть було важко про таке банальне подумати?
А на Донбасі що їм заважало? - мені цікаво. Це ж вже після Криму.
Будемо пам'ятати, що саме завдяки мутантам Турчинову, Яценюку, Пашинському та їх мамочки Юлі ми отримали цю криваву рану (принаймні в таких масштабах) - не було ніяких спроб локалізувати проблему. Лише якісь незрозумілі заяви та піар.
Як я розумію в цих ваших пейсбуках давно йдуть клавіатурні бої з приводу добровольчих батальйонів. От і я означу свій погляд на це явище, як раз і привід є. "Азовці"  продовжують потужну інформаційну кампанію на тему "Чому міністерство оборони не дає нам танки?!". На один їхній закидон Гелетей (так його зняли чи ні?) слушно відповів: з якого дива МО повинно перейматись комплектуванням підрозділів МВС, та й ще понад їх штатного розкладу?
Але то таке, то справи керівництва АТО (чи як  це зараз називається). Мені більш цікава друга сторона питання. Сторона особистостей. Можливо люди ще пам'ятають як відразу (та й трохи згодом) після Майдану почали викидати компромат на верхівку Майдану. Тіпа - допоки йшла спільна боротьба ми мовчали, але тепер прийшла пора відкрити всім очі.
 - Так в чому справа? - спитає хтось.
 - Та так, дрібничка. - відповім. - Просто є в Києві перевалочок маленький. Називається Шеченківський. А там -  т.зв. мобілізаційний пункт батальйону "Азов". А біля цього пункту - табличка з написом "Не парковать. Пробиваем колеса"
Так давайте їм ще танки видамо... А потім будуть розповідати нам  "Поки ми під Іловайськом кровью стікали, вони там бухали та колеса штрикали.." не знаю що будуть розповідати, але я б тримався від таких захисників подалі.
Старі граблі, в обсчем.

EU vs RF

Sep. 14th, 2014 02:14 am
Чому собака крутить хвостом?
Тому що вона розумніше хвоста. Якби хвіст був розумніше — він би крутив собакою.
Всі зрозуміли, я думаю.Суть "протоколу":
1. Україна відмовляється від Донецьку та Луганську і визнає ДНР з ЛНР
2. Україна бере на себе фінансування ДНР з ЛНР

Fucked EU

Коли писав "Тенденція" дуже не хотілось накаркати ( і так вже багато дорікають) тому про "подарунок" на День Незалежності у вигляді чергового етапу ескалації вирішив промовчати. Пряме військове вторгнення - відповідь на успіхи наших силовиків. Нинішні поразки будуть продовжуватись допоки наші хлопці не усвідомлять, що "найобка - друг чєкіста", що у ворога нема ані честі, ані совісті, що всі розмови про гуманізьм - лише для того, щоб ми на хвилинку опустили зброю.Originally posted by [personal profile] yury_nesterenko at Убей его!
Поскольку для Украины эта война - Отечественная, то и советская пропаганда времен Второй мировой, тогда - нередко пафосная фальшивая (поскольку совки были не лучше, а еще хуже своих противников), сейчас как раз идеально ложится на ситуацию - достаточно лишь заменить имя врага (да и то лишь для большей доходчивости, ибо кацапы и есть современные фашисты). Я уже давал ссылку на "Священную войну", вот и Симонов  с "Убей его" тоже в тему:

Если ты кацапу с ружьем
Не желаешь навек отдать
Дом, где жил ты, жену и мать,
Все, что родиной мы зовем,—
Знай: никто ее не спасет,
Если ты ее не спасешь;
Знай: никто его не убьет,
Если ты его не убьешь.
И пока его не убил,
Ты молчи о своей любви,
Край, где рос ты, и дом, где жил,
Своей родиной не зови.
Пусть кацапа убил твой брат,
Пусть кацапа убил сосед,—
Это брат и сосед твой мстят,
А тебе оправданья нет.
За чужой спиной не сидят,
Из чужой винтовки не мстят.
Раз кацапа убил твой брат,—
Это он, а не ты солдат.
Так убей кацапа, чтоб он,
А не ты на земле лежал,
Не в твоем дому чтобы стон,
А в его по мертвым стоял.
Так хотел он, его вина,—
Пусть горит его дом, не твой,
И пускай не твоя жена,
А его пусть будет вдовой.
Пусть исплачется не твоя,
А его родившая мать,
Не твоя, а его семья
Понапрасну пусть будет ждать.
Так убей же хоть одного!
Так убей же его скорей!
Сколько раз увидишь его,
Столько раз его и убей!

Не знаю, есть ли перевод на украинский, но там, очевидно, замену будет сделать не сложнее.

Смерть российским оккупантам! Смерть проклятой рашке!

P.S. Від себе: Може дійсно спробувати перекласти?
 

Originally posted by kampfflieger [personal profile] kampfflieger at Прекрасне


Поцупив у Прибора, за шо йому дяки.
 
Встретил летчика сухо райский аэродром.
Он садился на брюхо, но не ползал на нем,
Он уснул - не проснулся, он запел - не допел.
Кто-то скупо и четко отсчитал нам часы
Нашей жизни короткой, как бетон полосы.
И на ней - кто разбился, кто - взлетел
навсегда...
Нещодавно в якихось новинах з зони АТО від якоїсь жіночки пролунало "За что?!! За что нам такоє горє?!!..."

А відповідь банальна й цинічна - За те, що ви дурні.
Просто за те, що вірите в ті казочки, що вас обстрілює НацГвардія (чи навіть Правий Сектор). Просто за те, що цілуєте попки строгому_но_справєдлівому завгару та божевільному гебешніку - ви їм такі дуже потрібні, вони від вас не відступляться. Просто за те, що ви казали "Так вам і нада, черножопим абхазам, грузінам, чєчєнам (нужноє подчеркнуть)". За те, що ви вирішили (чи повірили), що українського фашизму бить нє должно, іх нада всєх уничтожать, гадов, нациков сраних...

Простота - она хуже воровства.
Парад має бути.
Як завжди не хочеться витрачати часу, тому думки тезисно:
  • як мінімум, парад - це досвід керування різними підрозділами та їх забезпеченням. Також мають користь горизонтальні зв'язки між вояками різних підрозділів - на війні все пригодиться;
  • ті, хто каже про недоречність святкових заходів на місці загибелі людей (небесної сотні) - епічні довбні. Військові віддають шану загиблим героям - що може бути доречнішим?
  • "з параду на фронт" - що може бути красивіше давньої сталінської казочки?
Як підсумок: військовий парад на День Незалежності - перевірене часом дійство, відмовлятись від якого дуже недоречно.
Писав-писав.. Все кудись полетіло

В обчім коротко НМД:
Десант полонених не бере. Багато хто нарікає на зайву кровожерливість і тому найзавзятіших 152 бійця відправили з передової.

Гуманістам хочеться сказати - не тупіть зброю, не перетворюйте гостру шаблю на боксерську перчатку. Боїтеся крові - направляйте замість десанту бульбориїв з 51-ї (натяк на Волноваху).
Логіка подій останнього півріччя дає всі підстави вважати, що протягом тижня-двох або десантура заб'є на накази і розхєрачить пару десятків Уралів з Градами на території РФ або правосєкі, озброївшись візитками Яроша, в капусту порубають ерефних погранців.

Мається на увазі - ім'я тенденції - ескалація. І єдине питання полягає в тому, що - Чи є в Хуйла пука запустити велику ракету чи ні. В смислі - ядерну ракету.
1. Fuc..ed EU
Майже 30 загиблих українських силовиків - лише для того щоб мати можливість сказати, що розпочата Уйлом мобілізація - не відповідь, а ініціатива.

2. Ленд-ліз. День простояти та рік протриматись
Янкі прововтузились лише рік з підготовкою програми допомоги одному тіпа союзнику і майже чотири місяці на поширення програми на другого союзника. Нехитрі розрахунки показують, що перші Стінгери і Петріоти прийдуть до нас к березню 2015 року.
Не треба уподібнюватись пілсудчикам, які вважали, що на 14-й день після нападу прийде на допомогу вся потуга жабоїдів.
Для початку нагадаю зміст однієї із статей Конституції:

Стаття 17. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України.

Забезпечення державної безпеки і захист державного кордону України покладаються на відповідні військові формування та правоохоронні органи держави, організація і порядок діяльності яких визначаються законом.

Збройні Сили України та інші військові формування ніким не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів влади чи перешкоджання їх діяльності.

Держава забезпечує соціальний захист громадян України, які перебувають на службі у Збройних Силах України та в інших військових формуваннях, а також членів їхніх сімей.

На території України забороняється створення і функціонування будь-яких збройних формувань, не передбачених законом.

На території України не допускається розташування іноземних військових баз
.

Протягом останніх майже чотирьох місяців ми задаємось питанням: Чому той_хто_призначений_головнокомандувачем не робить нічого для захисту територіальної цілісності України? Звісно, що відповідь на це питання не може бути односкладною, тут переплітаються багато причин. Серед головних, на мою думку, - бажання лишити фінансово-матеріальної та електоральної бази "головного ворога української державності" - партію регіонів. Націоналізацію і люстрацію проводити лячно, то хай Вова допоможе. 
Вітаю Вас з нагоди національного свята - Дня Конституції України! Бажаю упевненості, фізичного здоров'я і духовної сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.
P.S. Є сподівання, що їдуть часи коли подібні слова не будуть викликати гомеричного реготу
В мене 25 років стажу, в мене хрін проскочиш

     Я не буду нічого казати про агентів Московії у всіх керівних ешелонах, нічого не буду казати про витоки інформації і дотримання режиму секретності. Будемо вважати, що перебазування трьох Іл-76 та півтори сотні десантників ніхто не помітив, і ніхто не сигналізував на той бік.
     Я лише скажу, що треба бути повним ідіотом, щоб планувати таку масштабну переброску на аеродром в 30 км від ворожого кордону і сподіватись, що РЛС не помітять такої жирної здобичі. І нічого не буду казати про те, що територія навколо аеродрому контролюється ворожими військами.
Думки послати ЖЖ до біса були вже давно, але якось не бачив кого там читати.
В общім ласкаво прошу: http://docent030.dreamwidth.org/
Page generated Sep. 24th, 2017 09:04 pm
Powered by Dreamwidth Studios